Jdi na obsah Jdi na menu
 

Adventní duchovní obnova 2014

16. 12. 2014

     V sobotu 13. prosince 2014 proběhla v naší farnosti adventní duchovní obnova na téma „A milosrdenství jeho od pokolení do pokolení“ (Lk 1,50a). Duchovní obnovu vedly sestry Doubravka a Dagmar z Kongregace sester Matky Božího milosrdenství ze Dvora Králové nad Labem. Na programu byla také společná modlitba Korunky k Božímu milosrdenství v kostele během Adorace, povídání o životě sv. Faustyny Kowalské, která v této kongregaci působila, a beseda, při níž nás sestry seznámily se životem v jejich kongregaci, a promítly různé fotografie. Duchovní obnovu jsme zakončili večerní mší svatou.

Více o životě sester se můžete dozvědět na www.kmbm.cz.

Fotografie z duchovní obnovy naleznete níže.

 

Náhledy fotografií ze složky Adventní duchovní obnova 2014