Jdi na obsah Jdi na menu
 

Farní den 2016

4. 9. 2016

    První neděli v září, 4. 9. 2016, jsme v naší farnosti pořádali již tradiční farní den. Farní den jsme zahájili mší svatou, kterou sloužil P. Petr Justin Dvorský, novokněz řádu dominikánského z Olomouckého kláštera. P. Justin přijal kněžské svěcení 7. srpna 2016 od biskupa Mons. Tomáše Holuba a na závěr mše svaté nám udělil své novokněžské požehnání.

    Po mši svaté nás čekal společný oběd na faře: polévka, guláš a sekaná. Odpoledne se také na farním dvoře grilovalo maso z farní ovce.

    V 15 hodin měl pan Mirek Kumstýř připravenou prezentaci fotografií ze své letošní cesty do Izraele.

    Celkem se nás sešlo přibližně 40 farníků včetně pana faráře. Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě, všem, kdo přišli za společně strávené chvíle, a také Bohu za pěkné počasí, které nás celý den provázelo.

Pavla Jadrná

 

Náhledy fotografií ze složky Farní den 2016