Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mikulášská mše svatá - setkání pokřtěných dětí a jejich rodičů

4. 12. 2016

     Druhou adventní neděli 4. 12. 2016 jsme se při mši svaté setkali s dětmi, které byly v našem kostele pokřtěny na posledních pět let, a jejich rodiči. Dopisem jsme oslovili všechny dvouleté a starší děti pokřtěné v tomto období a jejich rodiče.

     Kromě pozvaných dětí přišly na mši svatou také děti, které do kostela s rodiči chodí pravidelně, takže bylo nutné přinést z fary další židle, abychom si všichni mohli sednout J

     Při mši zazněly rytmické písničky v podání Lucie Hadáčkové (klávesy) a Pavly Košťálové (kytara). Pro děti byl zřejmě nejdůležitějším okamžikem příchod Mikuláše, který po mši spolu s andělem rozdal dětem balíčky s mikulášskou nadílkou.

     Všichni jsme měli radost z tak velkého počtu dětí v kostele a těšíme se na další setkání J

Pavla Jadrná

 

Náhledy fotografií ze složky Mikulášská mše svatá 2016

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář